Sprawy o unieważnienie małżeństwa w Szczecinie

Szukasz profesjonalnej pomocy prawnej w sprawie unieważnienia małżeństwa w Szczecinie? Nasza kancelaria adwokacka specjalizuje się w obszarze prawa rodzinnego, oferując profesjonalną reprezentację w tego typu sprawach. Adwokat Anna Kseń, wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie, zapewni kompleksową pomoc prawną na każdym etapie postępowania o unieważnienie małżeństwa – od przygotowania i złożenia wniosku, po reprezentację przed Sądem. Porad prawnych udzielamy stacjonarnie w Szczecinie w siedzibie kancelarii oraz w formie zdalnej.
 

Warto wiedzieć — Co to jest unieważnienie małżeństwa?

Najczęstsze przyczyny unieważnienia małżeństwa to: 
  • zatajenie w momencie zawierania związku małżeńskiego choroby psychicznej przez jednego z małżonków 
  • ubezwłasnowolnienie jednego z małżonków w czasie wchodzenia w związek małżeński
  • błędne mniemanie co do tożsamości drugiej osoby
  • wejście w związek małżeński pod przymusem i groźbą drugiej strony
  • bigamia 
Nasza kancelaria adwokacka w Szczecinie w indywidualny sposób podejdzie do analizy Twoich problemów z małżonkiem i pomoże Ci zrozumieć, czy spełniasz warunki do unieważnienia małżeństwa.

Reprezentacja

Unieważnienie małżeństwa to wyjątkowa sytuacja z prawnego punktu widzenia, która różni się od klasycznego procesu rozwodowego. Z tego względu rekomendowana jest pomoc doświadczonego adwokata, specjalizującego się w prawie rodzinnym. 

W tak delikatnych kwestiach, ważna jest nie tylko umiejętność właściwej interpretacji przepisów prawnych, ale także emocjonalne wsparcie i dotrzymanie tajemnicy adwokackiej.

Unieważnienie małżeństwa

Pomoc prawnika przy unieważnianiu małżeństwa pomoże Ci uniknąć błędów proceduralnych, a także zapewnia skuteczną reprezentację przed sądem, co zwiększa szanse na pozytywne rozstrzygnięcie sprawy. Jeśli szukasz wsparcia w kwestii unieważnienia małżeństwa w Szczecinie, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego lub telefonicznego.