Windykacja i antywindykacja

Nasza kancelaria prawna ze Szczecina oferuje usługi z zakresu dochodzenia wierzytelności oraz ochrony dłużników przed egzekucją wierzytelności. Zabiegi windykacyjne oraz antywindykacyjne mają na celu zabezpieczenie interesów osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Doradzamy oraz udzielamy wsparcia dłużnikom i wierzycielom na każdym etapie postępowania. Reprezentujemy naszych klientów ze Szczecina zarówno w postępowaniach przedsądowych, w trakcie postępowań sądowych, które dotyczą roszczeń ze strony wierzyciela oraz ochrony prawnej dłużnika, oraz w przypadku egzekucji komorniczej.

Sprawy z zakresu windykacji oraz antywindykacji to szansa na skrócenie czasu oczekiwania na rozwiązanie sporu, które w sądach potrafią ciągnąć się latami. Nasze porady oraz wsparcie dla wierzycieli może poskutkować wyegzekwowaniem należności od dłużnika, a w przypadku samych dłużników i ochrony ich praw może uchronić przed nieuzasadnioną windykacją mienia np. ze strony nieuczciwej firmy komorniczej. Do naszej kancelarii adwokackiej w Szczecinie po pomoc mogą się także zgłaszać osoby, które chcą uchronić się przed koniecznością spłaty przedawnionych lub nienależnych długów. Z kolei osoby zadłużone mogą u nas uzyskać wsparcie w przypadku chęci ogłoszenia upadłości konsumenckiej.

Nasze porady oraz usługi opierając się na analizie konkretnego przypadku, a działania, które zalecamy, są dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta i mają na celu ochronę jego interesów i mienia. Pomoc prawna windykacyjna oraz antywindykacyjna w naszej szczecińskiej kancelarii przebiega w atmosferze wzajemnego szacunku oraz zaufania, a w trakcie konsultacji poświęcamy klientowi pełną uwagę, przedstawiając mu różne możliwości wyjścia z sytuacji. Oprócz działań windykacyjnych oraz antywindykacyjnych służymy także pomocą oraz poradą z zakresu prawa cywilnego, karnego, administracyjnego, opiekuńczego oraz rodzinnego. Zakres naszych specjalizacji jest szeroki, dzięki czemu klienci mogą uzyskać u nas pomoc na różnych płaszczyznach oraz w związku z różnymi zagadnieniami z dziedziny prawa.