Odszkodowania Szczecin – Prawnik Anna Kseń

Nie uzyskali Państwo należnego odszkodowania? Chętnie pomożemy.

Coraz częściej dowiadujemy się o sytuacjach, w których ubezpieczyciel nie wypłaca poszkodowanym należnej rekompensaty, zasłaniając się brakiem odpowiednich dokumentów czy kwestiami uregulowanymi w regulaminie. Można temu zaradzić i z łatwością uzyskać należne odszkodowania, adwokat w Szczecinie będzie bardzo pomocny w tej kwestii. Postępowania związane z odszkodowaniami oraz ich odzyskiwaniem to jedna z głównych gałęzi działalności naszej kancelarii. Zajmujemy się zarówno odszkodowaniami z tytułu wypadków komunikacyjnych, OC i AC, jak i z tytułu błędów medycznych, wypadków w pracy czy śmierci bliskiej osoby.

Adwokat, który pomoże w sprawach o odszkodowanie

Jeśli poszukują Państwo skutecznego prawnika od odszkodowań w Szczecinie, to kancelaria Anna Kseń z pewnością odpowie na Państwa potrzeby. Zajmujemy się całościową obsługą postępowania związanego z odzyskiwaniem należnej rekompensaty. Jesteśmy reprezentantem Klientów przed ubezpieczycielami oraz sądami i urzędami. Na początku procesu postępowania ustalamy należne prawa do odszkodowania, sprawdzamy czy wypłacone odszkodowanie nie zostało zaniżone, a potem wprawiamy wszystko w ruch i finalizujemy sprawy sukcesem. Znamy się na prawie i potrafimy je egzekwować!

Skuteczny prawnik, odszkodowania w mieście Szczecin

Zdecydowana większość odszkodowań związana jest z OC i AC, czyli z wypadkami komunikacyjnymi. Są to zarówno wypadki drogowe, jak i wodne czy powietrzne. Oznacza to, że nawet za zaniedbania czy szkody poniesione podczas wakacyjnego rejsu, można ubiegać się o odszkodowanie. Zgodnie z prawem, sprawcą wypadku może być nawet rowerzysta, kapitan czy pielgrzymka (osoba prowadząca kolumnę pieszych). Kto zatem może ubiegać się o takie odszkodowania? Adwokat w Szczecinie zna odpowiedź. Prawo do rekompensaty ma zarówno poszkodowany, jak i kierowca czy inna osoba, która spowodowała wypadek. W tym wypadku odszkodowanie powinno być wypłacone z potrąceniem zależnym od stopnia winy. O zwrot kosztów poniesionych szkód mogą zwrócić się także pasażerowie.

Kolejną grupą odszkodowań są te związane z uszczerbkiem na zdrowiu czy błędem w sztuce lekarskiej. O takie odszkodowania mogą ubiegać się wszyscy, którzy na skutek wypadku w pracy, na drodze, w podróży, czy na skutek działania osób trzecich poniosły straty zdrowotne. Pomagamy także uzyskać odszkodowania po śmierci bliskiej osoby. Wiemy, że każda strata jest niezwykle bolesna i nic nie przywróci życia, jednak głęboko wierzymy, że pieniądze z tytułu odszkodowania pomogą w pokryciu strat finansowych – związanych z leczeniem, pochówkiem czy pomocą psychologiczną.