Kancelaria adwokacka Goleniów

Zajmuję się świadczeniem profesjonalnych i kompleksowych usług prawnych na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych, w tym kancelarii prawnych. Mogę zaoferować Państwu szeroki zakres rozwiązań, gwarantując jednocześnie pełną dyspozycyjność, rzetelne podejście do każdej sprawy, jak i profesjonalną pomoc. Wykonując zlecone zadania kieruję się przede wszystkim szeroko pojętą ochroną interesów wszystkich Klientów, którzy zdecydują się skorzystać z mojej pomocy. Jeżeli więc stoją Państwo przed rozwiązaniem trudnej sprawy, w której niezbędny będzie doświadczony adwokat, z przyjemnością wysłucha, doradzę i wspólnie z Państwem omówię najlepszą ścieżkę postępowania.

Profesjonalny adwokat w Goleniowie

Nawet pozornie prosta sprawa wymaga bardzo często wiedzy z wielu dziedzin prawa. Sprawy, którymi zajmuje się moja kancelaria adwokacka znajdująca się w mieście Goleniów bardzo często są złożone i dotykają wielu różnych specjalizacji prawa. Dzięki dużej wiedzy oraz doświadczeniu jestem w stanie osiągać dla Państwa najlepsze efekty. Na co dzień pomagam Klientom w sprawach cywilnych, karnych, spadkowych, a także tych związanych z prawem rodzicielskim, prawem pracy oraz prawem nieruchomości.

adwokat goleniów

profesjonalny adwokat w goleniowie

Adwokat. Goleniów – wieloletnie doświadczenie

Od 2010 roku jestem członkiem Szczecińskiej Izby Adwokackiej, a praca z petentami, spotkania z Klientami oraz częste wizyty w sądzie i reprezentacja Klientów to moja codzienność. Robię to już niemal 10 lat, a pozytywne opinie moich Klientów m.in. z Goleniowa, potwierdzają, że jestem adwokatem działającym na każdym etapie prowadzenia sprawy – od jej inicjacji, przygotowania dokumentów, zbioru dowodów, postępowania przedsądowego, aż po reprezentację w sądzie, egzekwowanie ustaleń oraz po uprawomocnieniu się orzeczeń sądowych.

Kancelaria adwokacka. Goleniów – kto może się do mnie zgłosić?

Moja kancelaria adwokacka ma charakter ogólny. Oznacza to, że mogą się do mnie zgłosić osoby m.in. z Goleniowa z codziennymi problemami natury prawnej. Zaliczają się do nich kwestie związane z ochroną dóbr osobistych, z nieruchomościami oraz spadkami, darowiznami czy odszkodowaniami. Jako skuteczny adwokat w mieście Szczecin pomogę również w sprawach o ubezwłasnowolnienie, w uzyskaniu zadośćuczynienia z tytułu błędów lekarskich czy śmierci bliskiej osoby. W mojej gestii leżą również postępowania z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, w tym rozwód i separacja, pozbawienie praw rodzicielskich lub uzyskanie zgody na kontakt z dziećmi, rozdzielność majątkowa czy alimenty.