KANCELARIA ADWOKACKA SZCZECIN

Nasza kancelaria mieści się w Szczecinie i pomaga osobom fizycznym oraz podmiotom gospodarczym w rozwiązaniu problemów natury prawnej. Wieloletnia współpraca z kancelariami oraz prawnikami na terenie kraju umożliwia nam świadczenie usług w całej Polsce. Stoi za nami kompleksowe wykształcenie prawnicze oraz duże doświadczenie w rozwiązywaniu spraw cywilnych, rodzinnych, karnych oraz windykacyjnych. Nasza kancelaria adwokacka w Szczecinie ma za sobą wiele spraw zakończonych sukcesem.

W obecnym kształcie istniejemy na rynku od 2014 roku. Z każdym dniem rozwijamy nasze kompetencje oraz zmieniamy się na lepsze. Uczestniczymy w szkoleniach, współpracujemy z innymi kancelariami oraz stale się dokształcamy. Cechuje nas wysoka etyka pracy, znajomość środowiska biznesowego, profesjonalizm oraz rzetelność. Wszelkie kwestie prawne sprawdzamy pod każdym kątem, tak, by jak najlepiej przygotować się do zadań i prowadzenia spraw. Pomagamy na każdym etapie drogi prawnej lub sądowniczej.

kancelaria adwokacka w mieście Szczecin

Zakres świadczonych usług, czyli czym zajmuje się moja kancelaria adwokacka w mieście Szczecin?

Specjalizujemy się w trzech głównych dziedzinach prawa: prawie cywilnym, karnym oraz rodzinnym i opiekuńczym. W razie zapotrzebowania, pomagamy również w sprawach windykacyjnych, antywindykacyjnych oraz administracyjnych. Osoby fizyczne oraz podmioty gospodarcze znajdą u nas wsparcie w zakresie ściągania należności z tytułu umów oraz faktur, a także ochrony dóbr osobistych czy zniesienia współwłasności i zasiedzenia nieruchomości. W naszych kompetencjach leży też rozwiązywanie spraw odszkodowawczych z tytułu błędów medycznych. Po śmierci bliskiej osoby nasza kancelaria adwokacka wesprze w sprawach spadkowych oraz pomoże w uzyskaniu zadośćuczynienia, bądź odszkodowania. Zajmujemy się również kwestiami ubezwłasnowolnień oraz świadczymy usługi ściągania odszkodowań związanych z wypadkami komunikacyjnymi, w tym z umowami OC i AC. Jeśli borykają się Państwo z problemami prawnymi natury opiekuńczej lub rodzicielskiej, pomożemy w uzyskaniu alimentów, zgody na kontakt z dziećmi, a także w rozwodzie lub separacji. Niekiedy współmałżonek stanowi zagrożenie dla całej rodziny. W takich wypadkach walczymy o pozbawienie i ograniczenie władzy rodzicielskiej oraz o rozdzielność majątkową. Reprezentujemy także osoby pokrzywdzone przestępstwem oraz osoby, które dopuściły się drobnych wykroczeń.

Jak finansowo przedstawia się współpraca z kancelarią adwokacką w Szczecinie?

Powierzane nam sprawy rozwiązywane są przez adwokat Annę Kseń – członkinię Szczecińskiej Izby Adwokackiej od 2010 roku oraz prawnika z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą prawniczą. Współpracujemy także z Mecenasem Hurynem, który jest wybitnym specjalistą prawa karnego. Przy bardziej kompleksowych problemach prawnych, pracujemy razem z innymi kancelariami komorniczymi, notarialnymi, radcowskimi oraz adwokackimi. Wszystkie te elementy sumują się i składają się na finalną wysokość honorarium. Każda sprawa powierzana nam przez naszych klientów, rozpatrywana jest indywidualnie. Niektóre problemy osób fizycznych czy podmiotów gospodarczych wymagają jedynie porady prawnej, inne wsparcia biurokratycznego, a te najbardziej złożone –wieloletnich rozpraw. Staramy się pracować tak, by w pełni spełnić oczekiwania i roszczenia klientów względem innych podmiotów. Nasza kancelaria adwokacka w Szczecinie zaprasza do rozmowy, podczas której szczegółowo określimy zakres współpracy, możliwość podjęcia konkretnych działań oraz oczekiwane honorarium.